מדבקות בחדרה - מדבקות איכותיות מבית ''לברון''
מדבקות בחדרה - דוגמאב"לברון" מייצרים את כל המדבקות: אנו מתמקצעים בייצור של מדבקות במגוון סוגים, בכל מני גדלים, בעלות צבעוניות מלאה, לכל שימוש ולכל מטרה - מסחרית, עסקית או פרטית.
אצלנו תקבלו את המדבקה המושלמת בזמן ייצור מהיר, תוך עמידה בלוחות הזמנים. אנו מתחייבים לתת לכם את המדבקות שהזמנתם באיכות הגבוהה ביותר שקיימת כיום בשוק, במחירים הוגנים, וכמובן עם יחס אישי.

יש לכם שאלה? התקשרו עכשיו מכל טלפון: 04-6339919

מדבקות עמידות

אנחנו מתמחים בהדפסה של מדבקות עמידות במיוחד, לרבות כאלו המותאמות גם לתנאי חוץ. יש לנו גם מדבקות עשויות מpvc, שאנחנו מייצרים, והן עמידות מהרגיל - שורדות היטב את השמש הישראלית החזקה והקופחת, כמו גם חורפים גשומים. כמו כן, יש לנו גם מדבקות שנעשות באמצעות דפוס דיגיטאלי.
ניתן להזמין אצלינו מדבקות בכמויות שונות :  הן בודדות והן בייצור המוני. בנוסף,  אנו עושים גם ייצור של מדבקות בגלילים. יש לנו את הידע, הניסיון והמוניטין שאתם צריכים. כעת, כל שנותר לכם זה רק לבחור את
המדבקה שאתם רוצים. השאר - עלינו.

מדבקות בחדרה - ייצור מדבקות לכל מטרה

המדבקות שמייצרת חברת "לברון" מותאמות לצרכים שונים ולקהל רחב של תעשיות מגוונות.
יש לנו מדבקות המותאמות למוצרי פרסום,  מדבקות מיוחדות המיוצרות עבור קבלנים וחברות בנייה, מדבקות לרכב, מדבקות לסימון, מדבקות חתוכות, מדבקות לצינורות, מדבקות לחשמל ואינסטלציה, מדבקות בגדלים שונים למטרות שילוט, ומדבקות למגוון רחב מאוד של מוצרים. מדבקות בחדרה באיכות הכי גבוהה שיש.

מדבקות ענקיות, הדפסות רחבות

המומחיות שלנו מתבטאת גם ביכולת להכין מדבקות בגדלים שונים, כולל מדבקות ענקיות שמודפסות בהדפסה רחבה. ניתן להדפיס אצלנו מדבקות על קנבס, וכמו כן אנו מייצרים מדבקות על גבי שמשוניות.

מעבר לזאת, אנחנו מייצרים גם רול אפים. יש לנו התמחות בהדפסה של מדבקות ענק לחברות גדולות לצורכי תערוכות ותצוגות, וגם למטרות שיווק ופרסום.

מדבקות בחדרה - טכנולוגיה חדשה ומתקדמות

הדפסת מדבקות בחדרה (משלוחים לכל רחבי הארץ) עם חברת "לברון", תבטיח לך מוצר ברמת איכות גבוהה ביותר. אנו משתמשים בציוד הכי מתקדם בשוק, על מנת לספק את המוצרים הכי מדויקים וטובים עבור הלקוח. ההדפסות במפעלינו נעשות באמצעות מדפסות חדשניות, בעלות דיו מיוחד, חזק ועמיד מהרגיל. התוצאה היא מדבקות באיכות הכי טובה שקיימת, לשביעות רצונם של לקוחותינו הרבים.

>> לחץ כאן למידע נוסף אודותינו