סימון מתכות וחלקים בלייזר (צריבה)
סימון בלייזר - סימון מתכות"לברון" - מומחים בתחום של סימון מתכות (וסימון חלקים) בלייזר!

חברת "לברון" מתמקצעת בסימון מתכות בלייזר, בצורה האיכותית ביותר, ובמחיר הוגן לכל לקוח. "לברון" משתמשת בציוד חדשני ומדויק, מקפידה על זמני אספקה מהירים, ועומדת בלוחות הזמנים. אנו מספקים כמויות גדולות של הזמנות לתעשיות ולמסחר, וגם כמויות קטנות לבעל עסק או לאדם פרטי. כל לקוח מקבל אצלנו יחס אישי וטיפול יסודי.

>>חיתוך בלייזר - לחץ כאן למידע נוסף

>>הדפסה על מתכות - לחץ כאן לצפייה בדוגמאות

שימושי סימון בלייזר

אנו עושים סימון בלייזר על כל סוגי המתכות: זהב, כסף, פלדת אל חלד, אלומיניום, זהב לבן, נחושת, פח ועוד. העמידות של סימון מתכות גבוהה ביותר, ולעולם לא נמחקת. הסימון נעשה עבור תעשיות רבות ומגוונות, ביניהן ניתן למנות את התעשייה הצבאית, תעשיית רכב, מרכזי קניות, מוצרים מעולם הרפואה, ועוד.

המטרות של סימון מתכות שונות: אפשר לעשות על ראש בורג בודד, על מנועים, על גבי ברקודים שונים, או על מספר סידורי של מוצרים מגוונים, בין היתר לצורכי שיווק ופרסום. ניתן לבצע סימון מתכות על גבי לוחיות ממתכת, תגי שם בעיקר עבור בתי עסק, מוסדות ציבור, בתי חולים, כנסים ועוד. סימון בלייזר נעשה גם עבור שלטים עמידים במיוחד.
 
הקדשה אישית לנצח

אנחנו עושים סימון בלייזר גם למטרות פרטיות, כמו למשל הקדשה אישית על מגני הוקרה, או בהענקת מתנה של תכשיטים ועטים. עקב העמידות של הסימון האיכותי ההקדשות נשארות לנצח, והמילים החמות שחרטתם ירגשו את יקירכם בכל פעם שיביטו במתנה המיוחדת.

>>למידע נוסף אודותינו - לחץ כאן