שלטים זוהרים - שלטים פולטי אור
שלטים זוהרים לתעשייה
אנחנו מתמקצעים ביצור שלטים זוהרים שהם למעשה שלטים פולטי אור, עמידים מאוד, גם במצבים קיצוניים במיוחד כמו שריפות והצפות. המוצרים שלנו עומדים בתקנים הנדרשים, הייצור מהיר והמחיר נוח.

מוצר חיוני להפסקות חשמל

שלטים זוהרים הם בעלי יכולת לאגור את האור כל עוד הוא ישנו בסביבתם, ולפלוט אותו החוצה כשיש חושך. תכונה ייחודית זו מאפשרת לראות את כל הכתוב והמאויר על גבי השלטים הללו בצורה מושלמת גם בשעות האור, וגם בחשכה מוחלטת.

שלטים זוהרים פולטים את האור החוצה בזמן הפסקת חשמל, וניתן לראות את הכיתוב והאיור המתנוססים עליהם בצורה ברורה. על כן השלטים משמשים גם למקרי חירום, הם חיוניים לבטיחות ובטחון הציבור, ואף מחויבים בתקני הבטיחות במקומות ציבוריים.


זוהרים ומזהירים בתוך מבני ציבור

השלטים שימושים, בין השאר, במפעלים ותעשיות, מוסדות חינוך, משרדי ממשלה, קניונים ומרכזי קניות, בריכות, מרכזי תרבות, מתנס"ים ועוד.

שלטים זוהרים משמשים גם כשלטי בטיחות ושלטי אזהרה בתוך המבנים. שלטים לדוגמה הם : "למרחב מוגן", "כניסה למקלט", "מדרגות חירום", "גז- אסור לעשן", "לוח חשמל", "קו מתח חשמלי", ועוד.

שימוש חיצוני

תכונתם של שלטים זוהרים להישאר בולטים גם בחשכה מאפשרת להשתמש בהם גם לצורכי תעבורה. כמו כן, קבלנים נוהגים להשתמש בשלטים זוהרים, בין היתר כאמצעי אזהרה לציבור באתרי בנייה. שימוש נוסף הוא פרסום ומסחר, כשלט מאיר עיניים גם בחשיכה בחזית בית עסק.