חיתוך בלייזר - חריטה בלייזר
חריטה בלייזר"לברון" - התמחות שלנו היא בחיתוך וחריטה בלייזר

חברת "לברון - תעשיית שלטים וסימון בלייזר" הינה בעלת מוניטין ארצי בענף חריטה בלייזר וחיתוך בלייזר.  אנו בעלי מומחיות  ללא דופי, ומנוסים בכל שלבי העבודה הנחוצים לביצוע המושלם: סימון, צריבה, הדפסה בלייזר והטבעה.

אצלנו ניתן לבצע חיתוך בלייזר וחריטה בלייזר לכל מטרה ועל כל סוגי החומרים. אנו עובדים עם כל סוגי המתכות: כסף, זהב, נירוסטה, פלדת אלחלד, נחושת, אלומיניום ופח. כמו כן, אנחנו עובדים עם  עץ, פלסטיק, נייר, גומי וזכוכית.

>>למידע נוסף אודות סימון מתכות (וצריבה) לחץ כאן
>>הדפסה בלייזר - לחץ כאן למידע נוסף

חריטה וחיתוך בלייזר למטרות שונות

אנחנו עושים חריטה בלייזר וחיתוך בלייזר עבור מוצרים ומטרות שונים כגון: שילוט, חיתוך צורני, שבלונות, חריטה אומנותית, עבודות לבתי הספר ולאוניברסיטה, מגני וחותמות.

נוסף על כך, החריטות שלנו מותאמות גם להקדשות מיוחדות ואישיות, הנחרטות על גבי  מוצרים ומתנות. כך למשל, אנו מבצעים חריטה בלייזר של הקדשה אישית על גבי עטים, אולרים, תכשיטים ועוד. אנחנו עושים גם חריטה וחיתוך בלייזר על גבי מגיני הוקרה. מלבד חריטת המילים, יש לנו ניסיון רב בכל סוגי הגרפיקה, כולל גרפיקה מורכבת.

מוצר איכותי במחיר הוגן

העבודה שלנו מצטיינת באיכות, והמחירים שלנו הוגנים מאוד. אנו שמים דגש על עמידה בלוחות זמנים, ומוציאים מוצרים מוקפדים ומוגמרים.

יש לנו לקוחות רבים וותיקים, חלקם מהענף המסחרי והעסקי, רבים אחרים מהמגזר הציבורי ויש לנו גם הרבה לקוחות פרטיים. החשוב מכל הוא שהלקוחות שלנו מרוצים.

>>מה זה חיתוך צורני? לחץ כאן למידע נוסף