דפוס משי
דפוס משי - שלטים איכותייםהשלטים הכי איכותיים שיש!

מוצרים המודפסים בשיטת דפוס משי הם בעלי יתרון משמעותי על פני מוצרים זהים המודפסים בשיטות אחרות. הסיבה היא שהם עבים יותר, ועל כן שומרים טוב יותר על המוצר.
 
הגנה מושלמת לשלטים

נהוג להשתמש בענף השילוט בשיטת דפוס משי. שלטים המודפסים בשיטה זו זוכים ליתרון. הם נראים בדיוק כמו יתר השלטים שהודפסו בשיטות אחרות, אך שלטים אלו ישנו עובי משמעותי  בכיסוי של שכבת הצבע.
שכבת צבע עבה מגנה יותר על השלט. כאשר מדובר בשלט הנמצא בחוץ, הוא נחשף לפגעי השמש,  ובמשך  הזמן הוא הולך ודוהה. דפוס משי מונע את הצטברות הנזקים, שומר על השלט מפני בלאי, בין אם הוא בחוץ ובין אם הוא בכתלי מתחם סגור.

>>שלטי מתכת - לחץ כאן למידע נוסף
>>אילו סוגי שלטים אנו מייצרים? לחץ כאן לפירוט המלא

שימושים נוספים

נהוג להשתמש בשיטת דפוס משי בהדפסה אישית על עטים ומצתים, עם הקדשה מיוחדת,  שנשארת עם יקירך לתמיד. שימוש נוסף הוא על גבי כלי אכילה: בבתי מלון, מסעדות ובתי הארחה אפשר לראות כלי אוכל, עם לוגו, גרפיקה וצבעים מותאמים.
גם חברות מסחריות נוהגות לחלק כשי אישי ללקוח כוסות הנושאות כיתוב, בצרוף לוגו או גרפיקה מיוחדת שלהן - כאמצעי יעיל לשיווק ופרסום.
דפוס משי נפוץ גם בייצור מדבקות, כרטיסי ביקור, פוסטרים, ותמונות.

מדוע אצלנו?

אצלנו ניתן לבצע דפוס משי בכל צבע, גודל וכמות. דפוס משי בחברות "לברון" מניב תוצאות מעולות, ביצוע מדויק, עמידה בלוחות זמנים, ומחירים טובים.

התקשר עכשיו מכל טלפון לפרטים והזמנות: 04-6339919