צריבה בלייזר - צריבת מתכות מקצועית ואיכותית

"לברון" הינה בעלת מוניטין בתחום של צריבת מתכות. יש לנו ניסיון ומומחיות בצריבה על זהב, כסף, פלדת אל חלד, אלומיניום, זהב לבן, נחושת, פח, ועוד. ניתן לעשות אצלנו צריבת מתכות, באמצעות צריבה בלייזר, לכל מטרה, בכל בכמות, ובכל גודל. ביכולתנו לבצע צריבה גם על ראש של בורג, מה שממחיש את יכולת העבודה הדקדקנית והיסודית שלנו. אנו מתחייבים לספק ללקוחותינו מוצר איכותי, מחירים טובים, יחס אישי ויעוץ מקצועי. זמן האספקה שלנו מהיר במיוחד, תודות לציוד חדשני ומדויק ביותר.

>>סימון מתכות וחלקים - לחצו כאן למידע נוסף


פלחי שוק בענף צריבת מתכות


במפעלינו נעשות הזמנות רבות של צריבה בלייזר על גבי מתכות למגוון עצום של תעשיות : אנו עושים צריבת מתכת עבור שילוט, סימון מוצרי מתכת ופלדה, מספרים קטלוגיים, ברקודים.

פלח שוק נוסף שפונה אלינו מזמין צריבה בלייזר לצורכי הקדשה אישית על מתנות מיוחדות.  לדוגמה : אנו מבצעים צריבת מתכות בחריטה על אולר או על עט יוקרתי, חריטות  על תכשיטים, ועוד.

צריבה בלייזר נעשית גם עבור לקוחות המבקשים הוספת לוגו, מנועים, לוחיות ממתכת, תגי שם, מוצרי שיווק ופרסום ולייצור שלטים עמידים במיוחד.

צריבה בלייזר נשארת לתמיד

צריבת מתכות היא בעלת עמידות גבוהה ביותר. היא לעולם לא נמחקת, ולכן על אחת כמה וכמה חשוב לבצע את העבודות אצל הטובים ביותר. כל שנותר לכם הוא לפנות אל המומחים בתחום, חברת לברון, ולקבל מוצר מושלם.

>>חיתוך צורני - לחצו כאן למידע נוסף