הדפסה בלייזר
הדפסות בלייזר על כל חומר

לברון – היא בין החברות המובילות במדינת ישראל בענף הדפסות בלייזר. אנחנו בעלי התמחות וותק בתחום, ועשינו הדפסות רבות בלייזר  על כל חומר אפשרי ולכל מטרה שקיימת.

הדפסה בלייזר מתאימה לטווח רחב של מטרות: שילוט על סוגיו השונים, שבלונות, הקדשות על מתנות ומוצרים, הקדשה על מגיני הוקרה, הדפסה על חותמות, מדבקות, הדפסה על תמונות, ועוד.

>> הדפסה על מתכות - לחץ כאן למידע נוסף

מנוסים בעבודה עם כל סוגי החומרים

חשוב להדגיש, כי ההדפסות בלייזר נעשות על כל חומר או מוצר שטוח באופן מלא או שטוח באופן חלקי. אנחנו עושים הדפסות בלייזר על כל סוגי המתכות: כסף, זהב, נירוסטה, פלדת אל חלד, נחושת, אלומיניום, פח ועוד. מעבר לכך, מפעלינו מבצע הדפסות גם במגוון חומרים אחרים ביניהם: פח, עץ, פלסטיק, נייר, גומי, קרמיקה, זכוכית.

מי הם הלקוחות

לקוחותינו הזקוקים לשירותי הדפסה בלייזר מגיעים מענף הבינוי, התעשיות, צה"ל, מפעלים, עסקים פרטיים, ענף התעבורה, מוסדות ציבור וחינוך, וכדומה. כמו כן ישנם לקוחות פרטיים.

למגוון הלקוחות שלנו ומגוון המטרות והצרכים שלהם  ישנו מכנה משותף אחד: כולם רוצים עבודת הדפסה בלייזר בצורה האיכותית והאחראית ביותר. כולם יודעים, כי את זה הם מקבלים מאתנו.

למה דווקא אנחנו?

בגלל היחס האישי, האדיבות והליווי המקצועי לאורך כל הדרך.
בגלל שיש לנו צוות מיומן ומנוסה מאוד בהדפסות בלייזר.
בגלל שאנו קשובים למטרות שמציגים בפנינו הלקוחות, ועושים את העבודה על הצד הטוב ביותר.
בגלל שיש לנו מכונות חדשניות שעושות הדפסה בלייזר בצורה איכותית, מדויקת, ברורה, חדה ויסודית במיוחד.
בגלל שניתן לעשות אצלינו הדפסה בלייזר בשלל צבעים, במגוון צורות, בכל גרפיקה, ובכל גודל. ובגלל שכל מוצר שעבר במפעלינו תהליך הדפסה בלייזר הוא עמיד מאוד, ובעל יכולת הישרדות למשך שנים ארוכות.
בגלל האחריות על כל המוצרים שיוצאים תחת ידינו, לרבות מוצרי הדפסה בלייזר.
בגלל מועדי האספקה שלנו, שהם מהירים מאוד: אנחנו מקפידים על עמידה בלוחות הזמנים שהתחייבנו בפני הלקוחות, לשביעות רצונם המלאה.
ואם לא די בכל אלו, נזכיר כי יש לנו גם את המחירים הטובים ביותר בשוק.

>> לחצו כאן למידע נוסף אודותינו